eastgroup.pl pozwoli Ci na skuteczne
osiągnięcie rozpoznawalności marki w Sieci!

Napisz nam co o tym sądzisz!

Schodołaz kroczący - krótka charakterystyka

Angelika Chmielewska 2023-04-04 0 komentarzy
Schodołaz kroczący - krótka charakterystyka

Schodołazy to specjalistyczne konstrukcje powstałe z myślą o osobach z niepełnosprawnością ruchową, które znajdują zastosowanie w obiektach ze schodami. To nic innego jak funkcjonalne transportery umożliwiające poruszanie się między kondygnacjami oraz pokonywanie różnego rodzaju przeszkód, przykładowo na klatkach schodowych. Gwarantują bezpieczny transport i odznaczają się mobilnością, dzięki czemu można je demontować, przenosić w inne miejsce oraz ponownie montować w każdej chwili.

Zazwyczaj ich waga nie przekracza 60 kilogramów. Schodołazy to optymalne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie podjazdy, podesty oraz różnego rodzaju rampy nie zdałyby egzaminu. Zainteresowani ich zakupem mogą zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa Horyzonty bez Granic. Jest to firma specjalizująca się w sprzedaży urządzeń dla osób niepełnosprawnych, które odznaczają się doskonałą jakością i mają niezbędne atesty.

W katalogu zaprezentowano schodołaz kroczący z napędem ręcznym lub automatycznym, który stanowi alternatywę dla modeli gąsienicowych. To kompaktowe urządzenie składające się z przycisków, kół, kolumny kierowniczej oraz panelu sterującego, dzięki któremu można ustawić dowolną prędkość. Wszystkie urządzenia mają szereg zabezpieczeń, zmniejszających ryzyko upadku. Nie niszczą się na skutek częstego użytkowania i są spotykane między innymi w:

  • urzędach,
  • szkołach,
  • muzeach,
  • bibliotekach,
  • biurowcach.

To świetne rozwiązanie w przypadku szerszych klatek schodowych oraz prostych schodów z tak zwanymi spocznikami i półpiętrami.

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!