eastgroup.pl pozwoli Ci na skuteczne
osiągnięcie rozpoznawalności marki w Sieci!

Napisz nam co o tym sądzisz!

Kiedy warto zamówić torty artystyczne?

Ewelina Borowska 2022-09-10 0 komentarzy
Kiedy warto zamówić torty artystyczne?

Mistrzowskie wypieki są dopracowane pod kątem najmniejszych detali. Nie tylko smakują świetnie, ale też prezentują się w wyjątkowy sposób. Taki efekt są w stanie uzyskać jedynie doświadczeni cukiernicy, którzy spędzili wiele godzin na dekorowaniu ciast. Torty artystyczne można zamówić w cukierni, z dostawą pod wskazany przez siebie adres. Kiedy warto je kupować?

Prestiżowe wypieki doskonale sprawdzają się do uczczenia ważnych okazji. Powody do świętowania mogą być różne, tak naprawdę wiele zależy od celebrujących osób. Mogą to być między innymi:

  • kameralne lub duże wesela,
  • chrzciny i komunie święte,
  • urodziny, w tym osiemnastki i pięćdziesiątki,
  • jubileusze firmowe,
  • osobiste rocznice, na przykład ślubu,
  • oczekiwanie na narodziny dziecka.

Współpraca z cukiernią rozpoczyna się od wyboru projektu tortu. Przykładowe inspiracje można znaleźć na stronie internetowej pod adresem cukierniasowa.pl. Dużą popularnością wśród zamawiających cieszą się pięciopiętrowe torty w granatowym kolorze, które opatrzone są napisem LOVE i nawiązują do nieba pełnego gwiazd. Warto wybrać je na wesele lub rocznicę ślubu.

Ciekawą propozycją jest także tort Maris Posa, który został zaprojektowany przez mistrzynię świata w dekorowaniu tortów, Jowitę Woszczyńską. Został ozdobiony efektowną figurką motyla. Składa się z minimum 40 porcji, dzięki czemu nadaje się na większe imprezy. Przy zamawianiu wypieku należy wziąć pod uwagę ilość gości oraz motyw przewodni przyjęcia.

Artystyczne ciasta na długo pozostają w pamięci zgromadzonych na imprezie osób. Bez wątpienia warto w nie zainwestować, ponieważ w ten sposób można podkreślić uroczysty charakter wydarzenia. Efektowne wypieki z cukierni sprzedawane są w korzystnych cenach.

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!