eastgroup.pl pozwoli Ci na skuteczne
osiągnięcie rozpoznawalności marki w Sieci!

Napisz nam co o tym sądzisz!

Jakie usługi wykonuje lekarz okulista z Warszawy?

Mariusz Głowacki 2022-10-22 0 komentarzy
Jakie usługi wykonuje lekarz okulista z Warszawy?

Badania dotyczące narządu wzroku z pewnością nie należą do komfortowych i powodują niemały stres zarówno u dzieci, jak i dorosłych pacjentów. Właśnie dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór gabinetu, w którym będzie odbywać się diagnostyka. Najlepiej, aby lekarz wykonywał spory zakres badań i zabiegów pozwalających na poprawę widzenia lub całkowite wyleczenie zdiagnozowanych chorób. 

Na terenie Warszawy lekarz okulista i równocześnie okuloplastyk przyjmuje w Instytucie Oka Dzięgielewska. Wizyty prywatne odbywają się po wcześniejszej rezerwacji terminu (telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail). Na stronie zamieszczono szczegółowy cennik oraz zakres świadczonych usług. W instytucie przeprowadzana jest m.in.:

  • diagnostyka dzieci (badanie okulistyczne, leczenie zeza, niedowidzenia i krótkowzroczności),
  • diagnostyka dorosłych (konsultacja okulistyczna, leczenie jaskry i wad wzroku, a także starczego zwyrodnienia plamki żółtej, usuwanie ciała obcego z oka),
  • chirurgia oka (m.in. laserowa korekcja wzroku, plastyka powiek, operacja podwinięcia i odwinięcia powiek, operacja zeza, inne drobne zabiegi okulistyczne).

Oczywiście na miejscu działa również salon optyczny, w którym wspólnie z przeszkolonym pracownikiem dobierane są soczewki na krótkowzroczność, oprawki korekcyjne i słoneczne oraz szkła kontaktowe.

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!