eastgroup.pl pozwoli Ci na skuteczne
osiągnięcie rozpoznawalności marki w Sieci!

Napisz nam co o tym sądzisz!

Jaka firma wykonuje zlecenia w zakresie precyzyjnej obróbki metali skrawaniem?

Tymon Sikora 2022-10-16 0 komentarzy
Jaka firma wykonuje zlecenia w zakresie precyzyjnej obróbki metali skrawaniem?

Niewiele zakładów produkujących np. maszyny i urządzenia dla różnych branż gospodarki może się pochwalić samowystarczalnością i nie korzysta z rozmaitych elementów, wykonanych przez inne firmy. Na ogół szukają one kontrahentów, gotowych wykonywać dla nich seryjnie mniejsze lub większe detale. Niemal każdy zakład stawia obecnie na specjalizację, dzięki czemu może rozwijać park maszynowy w jednym kierunku.

Nie można tego jednak powiedzieć o rodzinnej firmie ze strony gonstal.pl, która ma bardzo szeroki asortyment i jest gotowa wykonać dla klienta dowolną konstrukcję, maszynę, rurociąg, przęsła płotu czy zbiornik, zaprojektowany przez jej kadrę inżynierską i wykonany zgodnie ze specyfikacją otrzymaną od zleceniodawcy. Co więcej, artykuły te mogą być wyprodukowane z dowolnego rodzaju stali, w tym nierdzewnej lub z aluminium. Tworzy też wysokiej jakości, szczelne instalacje hydrauliczne i pneumatyczne. 

Aby w pełni wykorzystać potencjał parku maszynowego i zdolności załogi, może też zaoferować klientom z wielu branż specjalistyczne usługi, wśród których jest obróbka metali skrawaniem. W ich skład wchodzą:

  • frezowanie,
  • toczenie,
  • wiercenie,
  • szlifowanie.

Na jej wyposażeniu są doskonałej jakości, niezwykle precyzyjne centra obróbkowe, sprawdzające się w seryjnej produkcji najbardziej skomplikowanych detali. Dysponuje również konwencjonalnymi obrabiarkami, jeżeli klient zażyczy sobie elementów wykonanych na nich. Firma gwarantuje najwyższą jakość obróbki, powtarzalność, możliwość szybkiej realizacji zamówień i atrakcyjne ceny.

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!