eastgroup.pl pozwoli Ci na skuteczne
osiągnięcie rozpoznawalności marki w Sieci!

Napisz nam co o tym sądzisz!

Jak wygląda pokój dziecka w Skandynawii?

Angelika Chmielewska 2019-06-02 0 komentarzy
Jak wygląda pokój dziecka w Skandynawii?

Z pewnością o popularności stylu skandynawskiego zadecydowała pewna dowolność w aranżacji wnętrz i czynienie ich nie tylko funkcjonalnymi, ale również gościnnymi i eleganckimi. Trzymając się kilku prostych reguł, można stworzyć niebanalny, przyjazny i co najważniejsze komfortowy salon czy sypialnię. Jeśli pomieszczenie wyda się nieco zbyt surowe, wystarczy dodać jakiś weselszy element, więcej rozproszonego światła i już staje się ono przyjemniejsze.

Ogromną zaletą takiej aranżacji jest także łatwość utrzymania porządku w pomieszczeniach, gdyż wszystko ma swoje miejsce i każdy drobiazg ma swoją funkcję do spełnienia. Dlatego można nawet urządzić pokój dziecka w stylu skandynawskim, łagodząc prostotę wzorów i surowość bieli czy szarości ścian elementami dekoracyjnymi w kontrastujących kolorach. 

Odwiedzając stronę moliland.pl, można się zapoznać z cudownymi ozdobami drewnianymi o łagodnych, zaokrąglonych kształtach i pastelowych, wesołych kolorach. Są one wykonane z najlepszego jakościowo drewna przy użyciu techniki laserowej, dzięki czemu kształty są idealnie docięte. Farba użyta do pomalowania tych wyrobów ma odpowiedni atest dopuszczający ją do kontaktu z dziećmi. Jest ona bezwonna, hipoalergiczna i nadaje się nawet dla małych dzieci.

Wśród oferowanych przedmiotów tego producenta wyróżnić można:

  • prześliczne półeczki w kształcie chmurek, zwierzątek, pojazdów, domków, serduszek, księżyca i gwiazdek, które można nabyć pojedynczo i w zestawach w różnych wielkościach, wzorach i kolorach,
  • ścienne zegary w kształcie chmurki lub słoneczka,
  • ramki na zdjęcia,
  • lampki nocne, przy pomocy których uda się spersonalizować pokój dziecka, gdyż na osłonie źródła światła znajduje się wycięte w drewnie imię dziecka.

To tylko niektóre propozycje, wśród których można znaleźć mnóstwo ciekawych ozdób.

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!