eastgroup.pl pozwoli Ci na skuteczne
osiągnięcie rozpoznawalności marki w Sieci!

Napisz nam co o tym sądzisz!

Jak się odkochać?

Ewelina Borowska 2020-09-12 0 komentarzy
Jak się odkochać?

Niezawodnym sposobem na uporanie się z powyższym problemem jest skorzystanie z kursu online dostępne w ofercie firmy RobertMarchel. Dostępne tam informacje dają wyczerpującą odpowiedź na trapiące pytania, w tym to najważniejsze - jak przestać myśleć o byłej? Kurs pozwala zmienić przekonania, a tym samym w nowy sposób spojrzeć na rozstanie. Wskazuje na główne blokady uniemożliwiające pozostawienie przeszłości za sobą, a także proponuje zestaw ćwiczeń i działań, które przynoszą natychmiastową ulgę.

Bazę dla opracowania programu stanowiło ponad 2000 konsultacji związanych z naprawianiem związków i powrotami do byłych partnerów. Takie imponujące zaplecze praktyczne posłużyło jako materiał umożliwiający obserwację pewnych schematów psychologicznych oraz powtarzających się zachowań, których zmiana to podstawowy krok, by odzyskać swoje życie.

Kurs jest dedykowany przede wszystkim osobom, które rozstały się z partnerami lub zostały porzucone przez drugą połówkę. Kursanci poznają odpowiedź między innymi na pytanie, czy warto wybaczyć byłemu partnerowi i jakie są zalety takiego rozwiązania, jak najlepiej wykorzystać czas po rozstaniu, uświadomią sobie prawdziwe źródło cierpienia, a także autorską metodę 7 pytań pozwalających na odzyskanie wewnętrznej równowagi i harmonii. Wiele osób zapomina, że przyczyna szczęścia jest w ich wnętrzu, a dzięki dopracowanym, unikalnym materiałom, nie tylko przypomną sobie o tym fakcie, lecz także poznają konkretne sposoby na zerwanie z myślami o zakończonym związku.

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!