eastgroup.pl pozwoli Ci na skuteczne
osiągnięcie rozpoznawalności marki w Sieci!

Napisz nam co o tym sądzisz!

Głos do reklamy

Mikołaj Wojciechowski 2020-12-27 0 komentarzy
Głos do reklamy

Dobrą bazę głosów polskich i zagranicznych posiada studio Lektoring.pl, którego siedziba znajduje się w Warszawie. Na stronie internetowej firmy można posłuchać przykładowych nagrań najlepszych lektorów i wybrać taki wokal męski lub żeński, który wydaje się najlepszy dla danego spotu.

W zależności od rodzaju reklamowanego produktu oraz docelowej grupy odbiorców do niektórych reklam może pasować bardziej głos niski, spokojny, kojący, a do innych - wysoki, radosny, pobudzający ludzi do działania. Dobrze dobrany głos do reklamy sprawia, że spot jest ciekawy oraz przekonujący, a reklamowany produkt cieszy się sporą popularnością. 

Oprócz odpowiedniej barwy głosu, a także jego tempa i natężenia ważna jest również nienaganna dykcja lektora i dobra jakość nagrania. Dlatego też wspomniana wyżej firma bardzo starannie dobiera swoich współpracowników i zwraca szczególną uwagę na to, czy każdy z nich bezbłędnie wymawia czytane słowa. Ponadto udostępnia swoim lektorom profesjonalne studio nagrań, wyposażone w nowoczesny i niezawodny sprzęt. Dzięki temu klient zamawiający nagranie otrzymuje najwyższej jakości materiał, pozbawiony szumów, trzasków czy innych zakłóceń.

Każdy lektor z bazy głosów zapewnia szeroki wachlarz usług, począwszy od nagrania tekstu dostarczonego przez klienta, poprzez sformatowanie go i pocięcie na klatki, aż po edycję nagrania, np. dodanie muzyki oraz efektów specjalnych. Wszystkie szczegóły wybrany lektor omawia dokładnie z klientem przed przystąpieniem do realizacji zlecenia. Obie strony uzgadniają również satysfakcjonującą dla nich cenę nagrania.

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!