eastgroup.pl pozwoli Ci na skuteczne
osiągnięcie rozpoznawalności marki w Sieci!

Napisz nam co o tym sądzisz!

Druk UV - Poznań

Mariusz Wójcik 2021-08-17 0 komentarzy
Druk UV - Poznań

Obecnie dużym zainteresowaniem w branży reklamowej i nie tylko cieszy się nowoczesna technika UV, która pozwala na naniesienie obrazu na różne materiały. Druk UV w Poznaniu oferuje firma Media Connect Marcin Jaskólski.

Fachowcy wykorzystują najwyższej klasy tusze polimerowe, które gwarantuje piękne, żywe kolory. Nakładane są za pomocą innowacyjnego, precyzyjnego urządzenia umożliwiającego tworzenie skomplikowanych, wielokolorowych nadruków. Warto dodać, że grafika po nadrukowaniu zostaje utwardzona światłem UV. Dzięki temu obraz pozostaje wyraźny, odporny na czynniki zewnętrzne, światło, zmienną temperaturę, wilgoć. Technikę można zastosować np. na pleksi, szkle, płytach PCV, kartonach, płytkach aluminiowych, ceramice, foliach, tkaninach czy drewnie. Możliwości jest bardzo dużo. Ze względu na trwałość doskonale nadaje się do tworzenia dekoracji, banerów, szyldów, rozmaitych tablic. Osoby prywatne mogą zamówić obrazy wykonane tą techniką jako ozdoby do domu. Należy zaznaczyć, że podczas drukowania nie wydzielą się żadne szkodliwe substancje. Powstałe grafiki można umieścić we wnętrzach budynków oraz na zewnątrz.

Cena usługi zależy od różnych czynników, między innymi wielkości obrazu, rodzaju materiał, na którym ma zostać nadrukowany. Osoby zainteresowane mogą w każdej chwili skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa i poznać szczegóły. Pracownicy przygotują kosztorys.

Wybór tej firmy to gwarancja usług na najwyższym poziomie, profesjonalnego doradztwa oraz terminowej realizacji zamówienia.

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!