eastgroup.pl pozwoli Ci na skuteczne
osiągnięcie rozpoznawalności marki w Sieci!

Napisz nam co o tym sądzisz!

Coaching indywidualny w Warszawie

Mariusz Głowacki 2021-02-05 0 komentarzy
Coaching indywidualny w Warszawie

Psycholog lub coach pomagają nie tylko w przypadku trudnych, często wręcz traumatycznych przeżyciach, ale również starają się wspólnie z klientem odzyskać jego radość życia, wpłynąć na zmianę sposobu myślenia oraz popracować nad samorozwojem. Niejednokrotnie samodzielna praca nad sobą jest wręcz niemożliwa czy mało efektywna. Wynika to głównie z braku wystarczającej motywacji oraz czasu. Właśnie dlatego regularne spotkania ze specjalistą mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem.

Z jakiej oferty coachingu skorzystać?

Niektóre kobiety wolą grupowe spotkania, podczas których mogą wymienić się doświadczeniami oraz wspólnie motywować. Inne z kolei wybierają indywidualne sesje z coachem, ponieważ potrzebują całkowitego skupienia prowadzącego na sobie. Dużym zainteresowaniem cieszy się marka Ogród Przemian, której właścicielem jest doświadczony coach, pomagający głównie kobietom poradzić sobie z ich kompleksami oraz trudnymi sytuacjami. Na firmowej stronie można zapoznać się z bogatą ofertą szkoleń oraz specjalnych pakietów, a także bezpłatnymi poradami dotyczącymi m.in. niskiej samooceny, uszczęśliwiania innych, zapominając o sobie czy braku asertywności. 

Firma, oprócz kursów online, prowadzi również indywidualny coaching w Warszawie, który skierowany jest przede wszystkim do osób potrzebujących pełnego wsparcia i zaangażowania ze strony coacha. Podczas takich spotkań zazwyczaj kobietom jest znacznie łatwiej się otworzyć i opowiedzieć o trudnych przeżyciach czy problemach, z którymi się zmagają na co dzień.

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!