eastgroup.pl pozwoli Ci na skuteczne
osiągnięcie rozpoznawalności marki w Sieci!

Napisz nam co o tym sądzisz!

Academy Asseco - bogata oferta szkoleń informatycznych

Tymon Sikora 2022-11-24 0 komentarzy
Academy Asseco - bogata oferta szkoleń informatycznych

W ofercie przedsiębiorstwa Asseco znajduje się wiele ciekawych form podnoszenia swoich umiejętności. Wśród nich znajdują się szkolenia z dziedziny aplikacji stosowanych w przedsiębiorstwach. Aplikacje korporacyjne są wykorzystywane przez duże organizacje i obejmują systemy planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP), zarządzania relacjami z klientami (CRM), zarządzania łańcuchem dostaw (SCM) i zarządzania kapitałem ludzkim (HCMS). Aplikacje te są zazwyczaj bardzo złożone i wymagają specjalnych umiejętności do administrowania i użytkowania. Z tego względu niezbędne jest posiadanie odpowiednich kwalifikacji.

Networking i Cloud Computing

Kursy z tej dziedziny mają na celu dostarczenie kompleksowej wiedzy i umiejętności w dziedzinie przeglądu sieci i operacji wykonywanych w chmurze, w tym bezpieczeństwa sieciowego i wirtualizacji. Podczas zajęć uczestnicy dowiadują się wielu informacji o różnych typach i korzyściach płynących z usług cloud computing. Poznają również technologię wirtualizacji zarówno z perspektywy administratora, jak i dewelopera.

Cyberbezpieczeństwo

W ofercie Asseco Academysą również kursy z dziedziny bezpieczeństwa w sieci. Cyberbezpieczeństwo można zdefiniować jako ochronę zasobów cyfrowych poprzez stosowanie środków zapobiegawczych w celu zapewnienia poufności systemów informacyjnych.

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!