eastgroup.pl pozwoli Ci na skuteczne
osiągnięcie rozpoznawalności marki w Sieci!

Napisz nam co o tym sądzisz!

Usługa cięcia płyt meblowych Wrocław

Mikołaj Wojciechowski 2019-05-14 0 komentarzy
Usługa cięcia płyt meblowych Wrocław

Z pewnością przyjemnie jest pochwalić się własnoręcznie wykonanym meblem, ale by był on estetyczny, niezbędna jest pomoc fachowca, który precyzyjnie przytnie materiał na żądany wymiar. Nie jest łatwą sprawą znalezienie warsztatu, który taką usługę wykona, dlatego wiele osób rezygnuje z pomysłu i zamawia meble w firmach, których pełno na rynku.

Aby jednak osoby kochające majsterkowanie i różne prace stolarskie dla domu mogły spełniać swoje marzenia, kilku stolarzy zdobywających doświadczenie w różnych zakładach postanowiło założyć własną firmę, dostosowaną do oczekiwań klientów. Na przykład usługa cięcia płyt meblowych we Wrocławiu w tym warsztacie może być zamówiona przez Internet, co dla wielu klientów jest bardzo wygodne. Wystarczy zatem odwiedzić stronę rbr-carpenter.pl i złożyć zamówienie na zamieszczonym tam formularzu, aby po kilku dniach zostało  ono przywiezione prosto do domu klienta. Oczywiście, każdy klient może sam pofatygować się do siedziby firmy, ale nie jest to konieczne.

Poza cięciem płyt meblowych i blatów na określony wymiar firma ta oferuje także:

  • okleinowanie przyciętych płyt obrzeżami meblowymi w szerokim wyborze kolorów i wzorów,
  • pogrubianie/sklejanie krawędzi płyt,
  • nawiercanie otworów pod uchwyty,
  • transport płyt do klienta.

Każde przyjęte zlecenie rozpatrywane jest indywidualnie, gdyż często zdarzają się zamówienia niestandardowe. Zakład ten jest nie tylko rzetelny, wykonujący zamówienia terminowo, ale także konkurencyjny cenowo. Wszystkie prace wykonywane są na doskonałej jakości maszynach, gwarantujących idealne przycięcie i wykończenie płyt.

Dla wygody klientów zakład otwarty jest od 8 rano do 18, jedynie w piątek pracuje nieco krócej, bo do godziny 16. Nie ma jednak potrzeby udawania się do ich siedziby, gdyż wszystko załatwić można online.

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!