eastgroup.pl pozwoli Ci na skuteczne
osiągnięcie rozpoznawalności marki w Sieci!

Napisz nam co o tym sądzisz!

Jaki jest najlepszy dystrybutor aluminium?

Tymon Sikora 2019-03-11 0 komentarzy
Jaki jest najlepszy dystrybutor aluminium?

Polska jest wiodącym  producentem sprzętu AGD i elementów jakie są w jego użyciu.  Wychodząc na przeciw potrzebom rynkowym rozwinął się cały segment różnego rodzaju  materiałów, głównie metali kolorowych do produkcji urządzeń grzewczych i systemów grzewczo-klimatyzacyjnych.

Firm oferującym materiały do produkcji jest całkiem dużo na rynku. Jednak dystrybutorów mogących się poszczycić dużym zaufaniem klientów oraz dobrej jakości towarem niewielu. Z całą pewnością do firm godnych polecenia należy Alu Trading, który sprowadza aluminium z różnych kierunków.

Uznany dystrybutor aluminium oferuje materiały na zamówienie klienta. Nie ma bowiem własnego magazynu. Czas realizacji zamówienia zależy od kierunku importu. W przypadku Węgier wynosi od 3 tygodni, natomiast z  z kierunku azjatyckiego czas dostawy wynosi do 9 tygodni .

Od sześciu lat współpracujemy z producentami z Azji. Szybkość z jaką przyjmują światowe trendy, produkcja na poziomie najlepszych światowych producentów jest godna pozazdroszczenia.  Firma jest wyłącznym przedstawicielem Toan Phat Copper Tube w Polsce i na Węgrzech.

Wśród oferowanych materiałów z aluminium znajdują się: rurki, krążki, taśmy oraz walcówka. Zimnowalcowana taśma i folia aluminiowa może być wykorzystywana z wielu branżach przemysłu od klimatyzacji ,budownictwa,przemysłu spożywczego aż po elektrotechnikę. z kolei krążki aluminiowe do produkcji tub, pojemników aerozolowych są wykonywane zgodnie z indywidualną specyfikacją klienta. Natomiast  walcówka okrągła aluminiowa jest produktem podstawowym huty aluminium, a głównym odbiorcą tego produktu jest przemysł elektrotechniczny.

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!