eastgroup.pl pozwoli Ci na skuteczne
osiągnięcie rozpoznawalności marki w Sieci!

Napisz nam co o tym sądzisz!

Czy warto tapicerować meble?

Kornelia Malinowska 2019-03-15 0 komentarzy
Wpis

Meble są przedmiotami wielofunkcyjnymi. Mają konkretne zadania użytkowe i przeznaczenie estetyczne. Reprezentują różne style, wprowadzając do wnętrz niezliczone możliwości ekspresji piękna. Często to formy unikatowe, pochodzące z przeszłości, o wartości sentymentalnej i historycznej. Jako antyki lub meble retro mają też wysoką cenę rynkową, moda na nie jest zyskującym na popularności trendem. W trakcie użytkowania ulegają zniszczeniu. Warto je poddać wówczas renowacji, ponieważ nie występują już w sprzedaży. Szeroki wybór materiałów obiciowych pozwala na odnowienie ich zgodnie ze stylem, które reprezentowały lub nadanie im nowoczesnego oblicza. W obu wypadkach będą stanowić oryginalne dopełnienie wnętrza i wykreują jego wyjątkowość.

 

Warto też pomyśleć o zmianie tapicerski, gdy myślimy o wizualnej metamorfozie pomieszczeń. Nowa tkanina odmienia wnętrze a koszt samego obicia jest wówczas niższy od wymiany całego mebla. Przy okazji można wstawić nowe sprężyny i gąbki, przywracając meblom pierwotne atuty ergonomiczne.

 

Moda na tapicerowane wezgłowia łóżek, a także drzwi szaf oraz ścian i wnęk w przedpokojach, pokojach dziecięcych i sypianiach powoduje, że coraz więcej osób uatrakcyjnia w ten sposób wystrój swoich domów i przestrzeni komercyjnych. Takie rozwiązania dają poczucie przytulności oraz stwarzają pole do nieszablonowych koncepcji wizualnych. Jeśli chcesz odnowić swoje meble tapicerowane w Zabrzu lub Katowicach, bądź zlecić produkcję nowych, według swojej lub inspirowanej światowymi realizacjami koncepcji, skorzystaj z oferty Tapicer’ki. Jakość świadczonych przez firmę usług jest bardzo wysoka, dzięki wysokim kompetencjom pracujących tu fachowców. Przekonaj się o tym sam wchodząc na stronę firmy z przykładowymi realizacjami i szczegółową ofertą. 

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!